טופ דיזיין | תכשיטי יהלום | טבעות אירוסין | עגילים | תליונים | צמידים | בורסת היהלומים | 2 - מדריך איך לקנות יהלום
     
לייעוץ חינם: 03-6550540
     
     


 
 

טבעות אירוסין
טבעת חצי שיבוצים
טבעות מעוצבות יהלומים
טבעת יוקרה מעוצבות
טבעות שלושה יהלומים -TRIO
טבעות אבני חן
טבעות נישואין


עגילי יהלומים צמודים
עגילי חישוק יהלומים
עגילים תלויים יהלומים
עגילים עם אבן יהלום אחד
עגילים מעוצבים יהלומים


תליונים משובצים יהלומים
תליון יהלום עם אבני צד
תליון לב יהלומים
תליון חמסה ומגן דוד
תליון אבני חן ויהלומים


צמידים משובצים יהלומים
צמידי טניס
צמידים קשיחים מעוצבים


תליונים בעיצוב אישי
עגילים בעיצוב אישי
טבעות בעיצוב אישי
צמידים בעיצוב אישי

   
 

מדריך איך לקנות יהלוםהפער בין המחירים של תכשיטי יהלומים הם ענקיים. המחירים מתשנים בגלל מספר סיבות, שלמי שלא מגיע מהענף אין סיכוי להעריך אותם - האיכות של האבן, הליטוש, כמות הצלעות, ניקיון, פרופורציה באבן, צבע, שיבוץ ועיצוב.קביעה של ערך האבן נעשת רק כשהיא לא משובצת. לאחר מכן זה קשה יותר. בתכשיט עם אבן גדולה, חצי קראט ומעלה, מצורפת לעתים תעודה גמולוגית - מסמך שנותן מכון גמולוגי מוסמך, הקובע את הפרמטרים של האבן.


דברים שיש לבחון הוא צבע היהלום. כאשר לא מדובר באבן יהלום שהוא צבעוני בהגדרה, שהם היקרים ביותר, יהלום צריך להיות ללא צבע. הצבע מדורג לפי דירוג בינלאומי, מהאות D, הרמה הגבוהה ביותר, המסמנת יהלום נטול צבע, ועד Z, המסמלת יהלום בגוון צהוב.


דבר נוסף שיש להתייחס אליו הוא כמות הברק. גם עין חובבנית יכולה להרגיש שוני בברק. הברק מושפע ממספר גורמים, איכות האבן, צלילות, הליטוש ועומק היהלום.

 

דבר נוסף שצריך לבדוק הוא מידת הניקיון של היהלום. משמעות הניקיון היא שאין באבן פגמים פנימיים. ככל שהיהלום נקי יותר, הוא צלול יותר, וגם יקר יותר. שיבוץ מקצועי מחייב ליטוש מוקפד של משטחי הזהב שעליהן יושבות האבנים. כאשר מדובר בתכשיט עתיר באבנים קטנות, זוהי עבודה קשה וסיזיפית. התרשלות או חוסר מקצועיות במירוק הזהב יולידו תכשיט שייראה נוצץ ביום הקנייה, אבל מהר מאוד, במיוחד כאשר מדובר בטבעות, הבאות במגע עם חומרים שונים, הזהב הלבן ייראה מלוכלך ויבלוט והיהלומים ייראו כגרגירי מלח המפוזרים עליו.

 

 

עבודות צורפות ושיבוץ איכותיות ניכרות בקווים ישרים, באחידות בין האבנים, וגם בדברים שלא ניתן לראות, כמו למשל (בטבעות בינוניות וגדולות) יצירת רשת פנימית מזהב לבן בחלק הקרוב לעור, המבטיחה אוורור לאצבע ומפחיתה סיכון לפריחה. ככל שמספר האבנים בתכשיט גדול יותר, כך עולה חשיבות מקצועיותו של המשבץ.
 
   
  נייד: 052-4151922
משרד: 03-6550540
כתובת:  בורסת היהלומים רח' תובל 23
בניין נועם קומה 7 חדר 14
       
 
 
 
 
סייטד בניית אתרים